Вантажний шинний сервіс знаходиться за адресою:
Київська обл., Броварський р-н, с. Требухів, вул. Кільцева дорога, 1.

Компанія Торгшінсервіс Плюс виконує всі види послуг по вантажному і легковому шиномонтажу: установка, балансування, поглиблення малюнка протектора шин (нарізка) всі види ремонту вантажних шин.

Покупець завжди хоче вибирати найкраще, а виробник завжди знайде переконливі аргументи, щоб довести, що його шини кращі в тому ціновому сегменті, який вважає за краще покупець. Інтерес виробника полягає в тому, щоб продати свої шини. А наш інтерес, як партнера, полягає в зниженні витрат Клієнта на шини та їх експлуатацію.

Переваги нашого сервісу

Головною нашою перевагою є оперативність і професіоналізм, що дозволяє мінімізувати час простою техніки, пов'язане з несправними або зносилися шинами. Будь-які роботи, в тому числі заміну і ремонт вантажних шин, ми розглядаємо як спосіб допомогти клієнту отримати додатковий прибуток за рахунок збільшення часу роботи його шин. Ми допоможемо ПІДІБРАТИ КЛІЄНТУ ТІ ШИНИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ НАЙКРАЩИМ ВИМОГАМ - ЯК ФІНАНСОВИМ, ТАК І ТЕХНІЧНИМ (УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ).

  • ми використовуємо професійне шиномонтажне обладнання;
  • ми застосовуємо тільки високоякісні видаткові матеріали;
  • оперативність і точність виконання операцій за рахунок їх механізації;
  • високий рівень обслуговування;
  • професійне консультування;
  • гарантія на всі роботи;
  • Кращі ціни на всі види робіт в нашому регіоні.

Наш шиномонтажний сервіс обладнаний сучасним європейським професійним обладнанням, призначеним для вантажних, сільськогосподарських і спеціалізованих великогабаритних шин діаметром від 14 до 56 дюймів включно!

Наш прайс.

Наше головне правило «Швидкість і якість обслуговування» - дозволить Вам спланувати мінімальний простій авто. На наших сервісах працюють тільки професіонали які знають свою справу.

Режим роботи:
Понеділок - П'ятниця - 9:00 - 20:00
Сб - 9:00 - 16:00
Нд-вихідний.

Питання - online
Якщо ви не змогли до нас додзвонитися, не засмучуйтесь!
Ви можете дізнатися інформацію, що вас цікавить,
надіславши ваші контакти та питання.
* - Ім'я (прізвище, побатькові).
* - Телефон, e-mail

Питання
* - обов'язкові поля для заповнения