Розвал сходження

Компанія "Торгшинсервіс Плюс" пропонує оптом та вроздріб вантажні та легкові шини і диски, шини для спеціалізованої та сільськогосподарської техніки.

Нам ви можете довірити обслуговування великогабаритного транспорту усіх типів: вантажівки, автобуса або спецтехніки. Наши сеціалісти допоможуть правильно підібрати шини та диски в залежності від умов експуатації транспортного засобу. За вигідними цінами Ви зможете придбати шини світових брендів «Преміум класу»: Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental,Yokohama, а також шини «Эконом та Бюджет класу»: Hankook, Matador,Fulda, Sava, КАМА (НКШЗ), Aufine, Lanvigator, Aplus, Compasal, LingLong Tyre та багато інших торгових марок. Під замовлення можна придбати шини вітчизняних виробників та шини після відновлення (наварка). Виконуємо компллекс робіт по шинному сервісу та регулюванню геометричних осей (шинний сервіс, розвал-сходження) з ціллю збільшення терміну служби та зменшення вартості кілометру пробігу шини. Наші знання та професіоналізм допоможуть зменьшити витрати та створити додатковий капітал для Вашого бізнесу.

Пропонуємо Вам приєднатися до числа наших постійних клієнтів, довірив нам всі питання на усьому циклі експлуатаціі шин Вашого авто.

Питання - online
Якщо ви не змогли до нас додзвонитися, не засмучуйтесь!
Ви можете дізнатися інформацію, що вас цікавить,
надіславши ваші контакти та питання.
* - Ім'я (прізвище, побатькові).
* - Телефон, e-mail

Питання
* - обов'язкові поля для заповнения